Szafy przesuwne

Szafy przesuwne Rzeszów

Pojemne szafy ubraniowe sprawdzą się w każdej sypialni, garderobie czy przedpokoju. Nasza firma oferuje Klientom szeroki wybór różnych modeli szaf, dzięki czemu każdy może znaleźć dokładnie taki model, jakiego szuka.

Szafy rozsuwne

Szafy rozsuwne

Oferowane przez nas szafy przesuwne to funkcjonalne i jednocześnie eleganckie wyposażenie przedpokoju czy sypialni. Nasze produkty odznaczają się nieprzeciętną funkcjonalnością oraz przemyślanym układem wnętrza. Są wyposażone we wszystkie potrzebne przegrody, szuflady i półki, które umożliwiają przechowywanie odzieży, bielizny, obuwia oraz innych elementów garderoby czy osobistych drobiazgów. Jednym z największych atutów naszych szaf przesuwnych jest ich wygląd. W zależności od zainteresowań Klientów możemy im zaoferować szafy przesuwne w stylu nowoczesnym lub klasycznym – dzięki temu każdy może znaleźć w asortymencie coś, co go zainteresuje. Na specjalne życzenie Klienta istnieje także możliwość zamontowania w konstrukcji szaf przesuwnych tafli lustra. Dzięki temu szafa nie tylko nabierze eleganckiego wyglądu, ale także optycznie powiększy pomieszczanie.

Nasza oferta obejmuje jednak nie tylko szafy przesuwne, ale również takie produkty jak szafy na wymiar, szafy na zamówienie czy szafy wnękowe. Szafy na wymiar sprawdzą się przede wszystkim w projektach mających na celu jak najlepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Dotyczy to głównie pomieszczeń w małych mieszkaniach, garderobach czy dużych sypialniach, w których chcemy zamontować szafy ubraniowe o nietypowych wymiarach. Ciekawym rozwiązaniem, jakie stosujemy w naszych szafach na wymiar są drzwi przesuwne. Znacznie ułatwiają dostęp do wnętrza szaf. Pozwala to także zaoszczędzić miejsce i czyni szafy przesuwne jeszcze bardziej funkcjonalnymi.

Każdy oferowane przez nas produkt jest wykonany z najwyższej jakości materiałów – sprawia to, że szafy przesuwne nie tylko elegancko się prezentują, ale także są trwałe i służą klientom przez wiele lat. Obecnie oferujemy Klientom także rozwiązanie jakim jest zabudowa wnęk. Rozwiązanie to sprawdzi się przede wszystkim w garderobach oraz przedpokoju. Stanowią znakomite wykorzystanie wszelkiego rodzaju wnęk, dzięki czemu przestrzeń zostaje optymalnie wykorzystana i zagospodarowana. Szafy wnękowe stanowią także doskonałe rozwiązanie w nietypowych sypialniach czy dużych pomieszczeniach, które chcemy odpowiednio zagospodarować.

Szafy przesuwne Rzeszów

Szafy przesuwne Rzeszów

Interesuje Cię szafa o nietypowych wymiarach? Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty jaką są szafy na wymiar lub szafy na zamówienie. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zachęcamy do skorzystania z oferty obejmującej takie produkty jak szafy na wymiar, na zamówienie, szafy rozsuwane czy zabudowa wnęk.

Facebook