FAQ

Najczęściej zadawane pytania o meble na wymiar do BestMeble Rzeszów:

(Masz więcej pytań? Chcesz ulepszyć tę podstronę? Wyślij nam propozycję lub zadzwoń.)

Q?

Czy wykonujecie meble na wymiar?

A.

Tak. wykonujemy meble na wymiar, na zamówienie w Rzeszowie, okolicach, a także innych lokalizacjach w naszym kraju. Zdarzało nam się instalować meble w Krakowie, Warszawie czy Lublinie - wszystko zależne jest od wymogów naszych klientów.

Meble wykonujemy według indywidualnych potrzeb każdego klienta, dostarczamy bezpłatny projekt, który może ulec zmianom według upodobania inwestora i możliwości pomieszczenia, w jakim przyjdzie nam pracować. Meble wykonujemy z różnego rodzaju materiałów - tych wysokiej klasy i ekskluzywnych, ale także z tańszych zamienników, na które stać każdego.

Q?

W jaki sposób można zamówić meble?

A.

Wystarczy przejść do sekcji "Kontakt" na naszej stronie, wypełnić formularz zgłoszeniowy lub też skorzystać z umieszczonego tam numeru telefonu i adresu e-mail. Po otrzymaniu Państwa wiadomości postaramy się jak najszybciej skontaktować, dowiedzieć więcej na temat realizacji, umówić na spotkanie lub na zebranie wymiarów pomieszczenia, w którym mają zostać zamontowane meble na wymiar. Zapraszamy.

Q?

Czy meble są dostępne w innych wariantach kolorystycznych?

A.

Tak. Zaprezentowane w zakładce "Galeria" realizacje są jedynie przykładami, a do klienta należy ostateczna decyzja odnośnie odcienia wykończenia mebli - zarówno frontów, jak i blatu, półek. To samo dotyczy tez całej stylistyki mebli - czy ma to być kuchnia (lub inne pomieszczenie) w stylu klasycznym, czy też w nowoczesnym.

Q?

Pytanie 4

A.

...

Q?

Pytanie 5

A.

...

Q?

Pytanie 6

A.

...

Q?

Pytanie 7

A.

...

Facebook