Meble kuchenne na wymiar

Firma BestMeble z Rzeszowa poleca swe usługi w zakresie kuchni nowoczesnych i stylowych, rustykalnych czy klasycznych. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii realizacji ostatnio dodanych lub tych w poszczególnych kategoriach: meble biurowe, meble kuchenne (klasyczne i nowoczesne), meble łazienkowe, meble restauracyjne, szafy, a także inne realizacje (biblioteczki, komody, konsole, regały czy lady).

Skontaktuj się z naszym biurem w sprawie wszelkich pytań i wątpliwości. Dobierzemy meble na wymiar wraz z akcesoriami – wszystko dopasowane do Twoich wymogów oraz możliwości materialnych. Wykonujemy nie tylko ekskluzywne i nietypowe meble na zamówienie, ale również te z materiałów bardziej ekonomicznych. Klienci często wybierają kuchnie drewniane, ale również te z fornirem, z wykorzystaniem elementów szklanych, kamiennych blatów i in. Materiałami w dobrej jakości.

Zgłoś się do nas szczególnie, jeśli planujesz projekt mebli kuchennych na terenie Podkarpacia (Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Jasło, Łańcut, Przeworsk, Jarosław itp.), realizujemy jednak również zamówienia w innych częściach Polski – Lublin, Tarnobrzeg, Warszawa, Kraków.

Blaty w kuchniach klasycznych i nowoczesnych Rzeszów

Dopasowując meble do każdej kuchni brać pod uwagę należy wszystkie czynniki – intensywność użytkowania kuchni, liczbę domowników i ich nawyki, samą powierzchnię mieszkalną, jakość wykorzystanych surowców etc. Również te cechy należy uwzględnić w przypadku dobierania rodzaju blatu kuchennego. Powinien on ułatwiać utrzymanie czystości i higieny; być odporny i wytrzymały na wszelkie uszkodzenia mechaniczne; posiadać przyciągający wygląd, który będzie jednocześnie estetyczny i ciekawy dla domowników i gości.

Jaki blat do kuchni, do mebli kuchennych na wymiar?

Meble kuchenne na wymiar do kuchni nowoczesnej lub też klasycznej są wyjątkowo często użytkowane, a najbardziej eksploatowaną ich powierzchnią jest sam blat. To właśnie na nim odbywa się większość czynności w tym pomieszczeniu w domu/mieszkaniu. Grubość blatu mebli kuchennych, jego wykończenie, kolorystyka i końcowa obróbka zależeć będzie od indywidualnych preferencji klienta i wcześniej obranej wizji pomieszczenia.

Szeroki wybór blatów:

Meble kuchenne na wymiar

Kuchnie Rzeszów

-blat z kamienia,

-blat z drewna,

-blat z konglomeratu,

-blat z płytek ceramicznych,

-blat z aluminium,

-blat z płyty laminowanej,

-inne, nietypowe i ekskluzywne blaty.

Facebook