Szafy przesuwne Rzeszów

Ergonomiczne i estetyczne zagospodarowanie przestrzeni jest dziś sprawą oczywistą. W urządzaniu wnętrz poszukuje się rozwiązań spełniających wymagania i potrzeby klienta, a jednocześnie będących nowoczesnymi, modnymi pomysłami na eleganckie i funkcjonalne wnętrze.

Szafy rozsuwane

Coraz większą popularnością cieszą się szafy przesuwne. Są to meble, które doskonale nadają się do różnych wnętrz i mieszczą w sobie różne przedmioty. Umożliwiają uporządkowane składanie nie tylko odzieży, ale też różnego rodzaju sprzętów. Szafy rozsuwane mogą znaleźć się dziś w biurach, przedszkolach, gabinetach lekarskich i oczywiście w domach prywatnych.

Zalety szaf przesuwnych

Szafy do zabudowy zagospodarowują każdy niewykorzystany kąt pomieszczenia, wnęki, a nawet całe ściany tworząc nowe przestrzenie. Imitują „ściany” więc są niemal niewidoczne. Ich wykończenie może zupełnie „stopić się” z pokojem, mogą być też dekoracją, jeśli ich drzwi posiadają np. lustra.

Szafy przesuwne Rzeszów

Szafy przesuwne Rzeszów

Szafy przesuwne są wygodne w użytkowaniu i nie zajmują wiele miejsca. Dzięki rozsuwanym drzwiom zyskuje się dodatkowe miejsce i łatwość dostępu do środka. Wiele zależy od wykończenia szafy, czyli materiału z jakiego zrobione są drzwi. Ważne jest też jak wykonane jest jej wnętrze, ile posiada półek, wieszaków, miejsca na np. pudełka.

Szafy na wymiar

Szafy rozsuwane są zwykle robione na zamówienie, co powoduje, że stają się meblami bardzo uniwersalnymi i indywidualnymi. Elegancko wypełniają przestrzeń, nie ingerując w wolne przestrzenie. Pasują do każdego pomieszczenia, bo można je odpowiednio do niego dopasować. Dają duże możliwości planowania przestrzeni. Są doskonałym miejscem na uporządkowane przetrzymywanie różnego rodzaju rzeczy. Są nowoczesnym rozwiązaniem, z którego korzysta coraz więcej osób i instytucji.

Szafy przesuwne Rzeszów

Jeśli poszukujesz firmy, który wykona dla Ciebie szafę przesuwną na wymiar, to skontaktuj się z BestMeble! Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szerokie grono zadowolonych klientów!

Facebook