Szafy rozsuwane Rzeszów

Szafy rozsuwane są najbardziej funkcjonalną i ergonomiczną wersją tego uniwersalnego, niezbędnego mebla. Szafy wnękowe są w stanie pomieścić więcej rzeczy, jednocześnie nie zajmując przestrzeni w pokoju. Jest to bardzo istotne, szczególnie dla dużych rodzin, gdzie rzeczy jest dużo, a miejsca w pomieszczeniach nigdy nie za mało. Decydując się na kupno mebla, najlepszym wyborem są zdecydowanie szafy na zamówienie. Stanowią niesamowitą wygodę, ponieważ można dobrać szafy wnękowe, dwudrzwiowe lub szafy przesuwne idealnie pasujące do konkretnych pomieszczeń i wymiarów. Dodatkowo, kupując szafy na zamówienie, mamy pewność, że będą one mogły pomieścić wszystkie nasze rzeczy – nie musimy chodzić na żadne kompromisy, jak to bywa przy kupowaniu mebli ze sklepów sieciowych.

Zalety szaf rozsuwanych

Szafy przesuwane są niebywale funkcjonalne. Idealnie sprawdzają się w ciasnych i wąskich pomieszczeniach, ponieważ nie wymagają dodatkowego miejsca na otwierane drzwi. Szafy rozsuwane to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy elegancko i ergonomicznie zagospodarować każdą, nawet najmniejszą część domu. Tego typu szafy przesuwane świetnie sprawdzają się praktycznie w każdym pomieszczeniu – sypialni, przedpokoju, garderobie, biurze, lub pokoju dziecięcym. Łatwo jest w nich kontrolować ilość półek lub drążków, w zależności od konkretnej funkcji, jaką szafa ma spełniać i co w sobie mieścić. Inaczej sprawa będzie się miała dla kurtek i butów, a inaczej dla zabawek lub dokumentów.

szafy rozsuwane rzeszów

szafy rozsuwane rzeszów

Szafy na zamówienie

Szafy rozsuwane wykonane na zamówienie mają ten dodatkowy plus, że pozwalają na dowolne wykończenie. Szafy przesuwne w korytarzu najlepiej sprawdzą się z lustrem po zewnętrznej stronie, natomiast do sypialni można wykończyć je ciepłym odcieniem naturalnego drewna, pasującym do reszty mebli w pomieszczeniu. Odpowiednio dobrane szafy rozsuwane są niepowtarzalne i oryginalne, idealnie uzupełniają każde wnętrze, aby było przytulne i wyrażało unikalny styl całego domu, a co za tym idzie – samego właściciela.

Szafy rozsuwane Rzeszów

Jeśli szukasz profesjonalnie wykonanych szaf rozsuwanych, to skontaktuj się z BestMeble! Oferujemy meble na wymiar, które wykonamy zgodnie z Twoimi wymaganiami! Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji!

Facebook