Projektowanie kuchni

Projekt mebli kuchennych

Kuchnia jest jednym z najczęściej używanych pomieszczeń w każdym domu, dlatego musi być miejscem niebywale funkcjonalnym i estetycznie wykonanym. Stąd też wniosek, że sam projekt mebli kuchennych jest istotnym etapem w urządzeniu własnego lokum. Meble kuchenne z projektem zawsze będą systemem intuicyjnym i nieprzysparzającym żadnych trudności swym użytkownikom. Toteż oprócz własnej wizji zaaranżowania przestrzeni kuchennej, warto również zaufać firmom specjalizującym się w projektowaniu mebli kuchennych, ich montażu oraz wyposażaniu w AGD do kuchni.

Jeśli poszukujesz więc mebli kuchennych z projektem, instalacją oraz wyposażeniem w AGD do zabudowy kuchni, to świetnie trafiłeś! Firma BestMeble dostarczy Ci taki projekt kuchni, który będzie zaspakajał zarówno Twój gust, jak i wszelkie potrzeby. Umów się z nami droga telefoniczną lub mailową i czekaj niecierpliwie na efekt końcowy! Przejdź też do naszej galerii, gdzie sprawdzić możesz, jaki skutek przyniosły projekty kuchni naszych wcześniejszych klientów.

Co musisz wziąć pod uwagę przez złożeniem zamówienia na projekt kuchni?
Projekt mebli kuchennych

Meble kuchenne z projektem

Po pierwsze, przemyśleć musisz, jak często wykorzystywać będziesz meble kuchenne z projektem – czy gotujesz codziennie, czy od czasu do czasu; dla ilu osób i czy w przyszłości wartości te mogą ulec zmianie? Projektowanie kuchni jest to bowiem zajęcie, które wymaga myślenia przyszłościowego również pod tym względem. Kolejną kwestią, o jaką należy zadbać, jest ergonomiczność przestrzeni kuchennej. Należy przemyśleć każdy jej element (również wspominane już AGD do zabudowy kuchni), by był na tyle ergonomiczny, by osoba w niej przebywająca nie marnowała cennego czasu, ale i mogła spędzać godziny w ulubionym miejscu w domu na eksperymentach kulinarnych.

Ponadto klient musi zastanowić się, jaki sprzęt AGD chce umieścić w kuchni i gdzie go rozmieścić. We wszystkim tym bardzo chętnie pomożemy! Podpowiemy, jakie aranżacje systemów meblowych wybrać (szuflad, koszy, szafek wiszących, szafek stojących) i w jakie AGD do zabudowy kuchni je wyposażyć. Oferujemy m.in. sprzęt marek Electrolux, Siemens, Bosch, Gorenje, Indesit, Liebherr, LG, Philips, Polar, Samsung, Tefel, Whirpool, Zanussi, Zelmer, Amica, Beko, Braun. Dysponujemy również wszelakimi akcesoriami meblowymi Hettlich czy Blum, w które wyposażamy swoje meble kuchenne z projektem.

Klient powinien oprócz tego zwrócić uwagę na kolorystykę panującą w całości domu (podłogi, ściany i in.), a także styl – bardziej nowoczesny lub sięgający do tradycji, klasyczny. Nie można zapominać również o oświetleniu, które w równej mierze stanowić może o atmosferze panującej w pomieszczeniu. Wszystko powinno stanowić spójną całość.

Projektowanie kuchni Rzeszów

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnym zaprojektowaniem Twojej przyszłej kuchni, to skontaktuj się z BestMeble! Oferujemy profesjonalne projekty i wykonawstwo kuchni klasycznych i nowoczesnych!

Facebook