Meble barowe

Meble barowe różnią się swoim wyglądem i funkcją od zwykłych mebli do domu czy mieszkania. Gastronomie wymagają wyposażenia, które jest jednocześnie stylowe i solidne, ma służyć setkom gości i nie ulec zniszczeniu.

Krzesła do baru

Krzesła do baru muszą być wygodne, uniwersalne i pasować do konkretnego wystroju. Trzeba więc znaleźć odpowiednią firmę, która wykona je w taki sposób. Dodatkowo, meble do baru muszą być wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów. Klienci zawsze będą wracać do miejsc, gdzie czują się dobrze, wygodnie i przytulnie, dlatego ważne, aby meble na zamówienie były idealnie dobrane do lokalu.

Blaty i stoły do baru

Stoły do baru muszą być robione na wymiar, aby mieściły się w pomieszczeniu, ale też, aby zmieściły optymalną liczbę osób. Blaty muszą być odporne na zarysowania, łatwe do czyszczenia i przyjemne wizualnie. Dobrze wystrojony lokal stanie się miejscem wyjątkowym, z duszą i własnym, wyjątkowym klimatem przyciągającym klientów.

Meble barowe na zamówienie

meble do baru

meble do baru

Meble barowe obejmują różne modele stołów i siedzeń, takich jak hokery (wysokie, komfortowe krzesła do siedzenia przy ladzie), zwyczajne krzesła, pufy czy fotele lub kanapy na loże klubowe. Dobra firma zapewni ich szeroki wybór: tapicerowanych, drewnianych, metalowych lub obitych dowolnym materiałem. Czasem jednak nawet w najszerszym asortymencie ciężko znaleźć coś idealnego do swojego nowego lub odrestaurowanego lokalu – wówczas potrzebne są oryginalne meble na zamówienie. Specjalista pomoże nam zaprojektować meble barowe idealnie pasujące do dowolnego wnętrza, a następnie wykona je terminowo, sprawnie i z najlepszych materiałów. Taka usługa oczywiście dodatkowo kosztuje, ale efekt, jaki dają indywidualnie zaprojektowane meble do baru jest tego wart i szybko się zwróci w sprawnie rozwijającym się biznesie.

Tapicerowane meble i krzesła do baru

Bardzo popularne są tapicerowane meble i krzesła do baru. Wykonane z dobrych materiałów od sprawdzonych dostawców, są bardzo trwałe i nie niszczą się, służąc swoją elegancją i wygodą przez długie lata. Warto poświęcić tematowi doboru wystroju więcej uwagi, wówczas meble barowe nie będą tylko koniecznymi elementami w przestrzeni lokalu, ale staną się duszą tego miejsca.

Meble barowe Rzeszów

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnymi meblami do baru, to skontaktuj się z nami! Oferujemy produkty najwyższej jakości, a dla zainteresowanych również meble na indywidualne zamówienie!

Facebook