Garderoby na wymiar Rzeszów

Nowoczesne mieszkanie to nie tylko stylowe wyposażenie, ale też funkcjonalne pomieszczenia, dopasowane do potrzeb mieszkańców. Coraz więcej osób decyduje się na stworzenie garderoby, czyli miejsca, w którym można przechowywać ubrania. Posiadanie garderoby ma wiele zalet, przede wszystkim wszystkie rzeczy można trzymać w jednym miejscu w należytym porządku. Tym samym zyskuje się miejsce i przestrzeń w innych pomieszczeniach.

Stworzenie własnej garderoby wymaga jednak przemyślenia i planowej pracy. Najczęściej jest projektowana garderoba na zamówienie. Takie rozwiązanie pozwala na optymalne wykorzystanie miejsca i wdrożenie ciekawych pomysłów.

Projekt garderoby na wymiar

Garderoba może powstać jako osobne pomieszczenie lub jako część pomieszczenia innego, np. sypialni lub holu. Stworzenie garderoby na wymiar wymaga najpierw ustalenia kilku spraw: co będziemy w niej przechowywać, jak chcemy to rozmieścić, ile potrzebujemy miejsca i jakiego typu wyposażenia. Meble do garderoby mogą być bardzo proste, a mogą być to także stworzone na zmówienie szafki, czy różnego rodzaju półki. Najprostsze wyposażenie garderoby to szyna na wieszaki i ewentualnie pudełka. By jak najlepiej zagospodarować przestrzeń, można zamontować półki. Całość musi się wypełnić rzeczami w sposób przemyślany, tak by to co najbardziej potrzebne mieć pod ręką, bez konieczności przerzucania rzeczy lub sięgania po nie. Można zamówić projekt mebli do garderoby, który uwzględni indywidualne wymagania i potrzeby.

garderoby na wymiar rzeszów

garderoby na wymiar rzeszów

Garderoby na wymiar zwykle są zamykane – najlepiej sprawdzają się drzwi przesuwne, bo nie zajmują miejsca. Jednak można znaleźć inne metody na wykończenie tego miejsca, może to być ciekawa, ozdobna ścianka, zasłona, a nawet parawan. Wszystko zależy od stylu wnętrza i miejsca w domu. Warto tu dodać, ze w garderobie niekoniecznie musi przechowywać się tylko ubrania. To bardzo dobre miejsce do poskładania różnych rzeczy. Znacznie ułatwia także ich segregowanie i zachowanie porządku.

Garderoby na wymiar Rzeszów

Jeśli interesuje Cię projekt i montaż garderoby na wymiar w twoim domu lub mieszkaniu, to skontaktuj się z BestMeble! Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że realizowane przez nas projekty cechują się najwyższą jakością.

Facebook